Plastové odpadní jímky

Obľúbené

Plastové jímky PJ-OD se ukládají na již zhotovenou základní betonovou desku a dále se provádí vybetonování mezipláští a zhotovení horní betonové desky. Plastové dvouplášťové jímky jsou určeny do lokality se spodní vodou či tam, kde je jílovité podloží. Montáž plastových jímek PJ-OS se provadí dle montážního předpisu, který od nás obdržíte.

Cena: 517,50

Plastové jímky PJ-OB jsou určeny ke kompletní betonáži (obsyp zavlhlým betonem), včetně vytvoření spodní i horní betonové desky. Tyto jímky mohou být uloženy hlouběji pod úroveň terénu. Jímky PJ-OB nedoporučujeme ukládat do lokality se spodní vodou či tam, kde je jílovité podloží - může dojít k poškození celé jímky tlakem spodních vod. Montáž plastových jímek PJ-OB se provadí dle montážního předpisu, který od nás obdržíte.

Cena: 275,10

Plastové vodoměrné šachty PJ-ŠVS samonosné se ukládají na již zhotovenou betonovou desku a dále stačí tyto šachty obsypat zeminou. Maximální zásyp zeminy na šachtu je povolen do 40cm. Samonosné vodoměrné šachty PJ-ŠVS jsou pouze pochozí, nejsou pojízdné. Vodoměrné šachty PJ-ŠVS nedoporučujeme ukládat do lokality se spodní vodou či tam, kde je jílovité podloží - může dojít k poškození celé jímky tlakem spodních vod. Montáž plastových vodoměrných šachet PJ-ŠVS se provadí dle montážního předpisu, který od nás obdržíte.

Cena: 348,30

Obsah košíku 0 ks, 0.00 €